
“Met BIM ben je nooit klaar. Er zijn steeds weer innovaties die ons werk eenvoudiger en beter maken.” Dat zegt Daan Arts (38), verantwoordelijk voor de beleidsontwikkeling en uitrol van het 3D-model in het Cluster Bedrijfshuisvesting. Het cluster bestaat uit de bedrijven Hercuton, Remco Ruimtebouw, Woody Building Concepts, ServicebouwPlus, Pvvt, Remco International en Ocmer. “Samen met collega Robert Ploegmakers geef ik o.a. cursussen en toon ik collega’s hoe ze het model optimaal benutten voor hun werk en de klant.”
Via het BIM 3D-model werken alle disciplines integraal digitaal met elkaar samen. “Zo kunnen we sneller en preciezer werken en daarmee kosten besparen, ook voor de klant”, aldus Daan. Met BIM heeft iedereen volledig inzicht in het project, waardoor mogelijke problemen vóóraf worden gesignaleerd en getackeld. En de klant? “Die is verzekerd van geborgde kwaliteit en weet vooraf precies wat hij krijgt, zonder verrassingen en onnodige meer- en faalkosten.”
Bij het Cluster Bedrijfshuisvesting wordt al volop met BIM gewerkt. Daan Arts: “De mensen werken heel enthousiast mee, vooral als ik ze laat zien hoe ze met BIM beter en sneller hun werk kunnen doen. Het is een hechte club, waarin de collegialiteit en behulpzaamheid erg groot is. Professionaliteit staat hier hoog in het vaandel. Dat is heel fijn werken.”
“De mensen werken heel enthousiast mee, vooral als ik ze laat zien hoe ze met BIM beter en sneller hun werk kunnen doen.”
Daan Arts – BIM manager
Werkzaam bij Cluster Bedrijfshuisvesting
Blijf op de hoogte van de laatste vacatures, afgestemd op jouw interesses.
Aanmelden voor Jobalert